Новакът Арда обърна Славия в София

Новакът Арда стъписа Славия и победи на стадиона в „Овча купел“ с:3:2 в мач от осмия кръг на Първа футболна лига, предаде БНР.

Спас Делев откри резултата за гостите от Кърджали с чудесен гол от фаул в 21-ата минута. В 25-ата Галин Иванов възстанови равенството – 1:1.

В 31-ата минути гостите отново поведоха в резултата, след като Радослав Василев отбеляза. Резервата Илиша Сам, от дузпа, направи резултата 1:3 в 81-ата минута. В 86-ата минута Владислав Узунов успя да намали резултата.

Вратарят на Арда Иван Караджов спаси дузпа, бита от Цветелин Чунчуков в 52-ата минута.

Двата отбора играха почти цялото второ полувреме с по 10 души след червените картони на Деян Лозев от Арда и на Димитър Велковски от Славия.

Източник: epicenter.bg